در حال بارگذاری

درباره آبیدر اس ام اس

دنیای امروزی تبادل اطلاعات بین افراد در سراسر جهان را بسیار ساده و آسان نموده و این امر با این حجم وسیع هرگز در تاریخ بشر سابقه نداشته است.

آبیدر اس ام اس با هدف کمک به رشد و سود آوری کسب و کارها و تسهیل ارتباط آنها با مخاطبانشان و ایجاد روش های تبلیغات آسان تر و ارزان تر، فعالیت خود را راه اندازی کرده که توانسته موجب توسعه و پيشرفت هايي در تبليغات پيامکي از جمله کاهش هزينه هاي تبليغات بوده است . سامانه پیامکی و ارسال پیام کوتاه انبوه آبیدر اس ام اس یک سامانه اینترنتی برای ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ها انبوه و تماس های ابری است. مجموعه ما به دنبال آن بوده که یک سامانه کامل اما در عین حال ساده را در اختیار کسب و کارها قرار دهد. از این رو ،ارزش آفرینی و نوآوری در حوزه ی  فنآوری اطلاعات و ارتباطات،با نگاه به عرصه های بین المللی ،تصویر ساز آینده  در نظر داریم با بومی سازی و ایجاد و تولید نرم افزارهای تحت وب  داشته و هم استفاده هر چه بیشتر کاربران از نرم افزار های داخلی کشور عزیزمان که دسترنج جوانان عزیزمان هست را داریم.

مقالات

آبیدر اس ام اس یکی از کاملترین سامانه پیامکی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن همراه را فراهم کرده است.