اتصال اپ یا سایت به پنل پیامک

وب سرویس پیام کوتاه

وب سرویس پیامک آبیدر اس ام اس امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را از هر پلتفرم نرم افزاری و سخت افزاری برای شما فراهم می کند. این سرویس با ارائه API انعطاف پذیر امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را با چند خط کد ساده برای شما فراهم می‌کند. درصورتی که سرور شما در خارج از کشور قرار دارد ادرس ip را 185.112.33.61 قرار دهید

ویژگی های وب سرویس آبیدر اس ام اس

شما می توانید یک یا چند پیام را با یک درخواست به API ما ارسال کنید. در متن درخواست شما شماره تلفن گیرنده، متن پیام و داده های اضافی را قرار می دهید و سرویس ما بقیه جادوها را بر عهده می گیرد.بانک شماره تلفن آبیدر اس ام اس بر اساس استان ، شهر ، منطقه و محله طبقه‌ بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی هم دارید ،

ارسال SMS بین المللی

ارائه یک خط بین المللی از کشور کانادا برای ارسال پیامک بین المللی به ۱۴۸ کشور از طریق وب سرویس و یا پنل نیاز شما را برای تهیه سرویس ارسال پیامک بین المللی برطرف خواهد کرد همچنین امکان خرید خط بین المللی اختصاصی از دیگر ویژگی های وب سرویس پنل پیامکی ما می باشد.

مدیریت مشتریان شما

تعریف مشتری،ایجاد API-KEY مجزا به ازای هر مشتری و خط اختصاصی با قابلیت تغییر دامنه آبیدراس ام اس به دامنه دلخواه به شما این امکان را می‌دهد تا قابلیت ارسال و دریافت پیامک را در محصولات نرم افزاری به عنوان یک ویژگی ارائه کنید و از ارسال پیامک درآمد داشته باشید.

اگر سایت وردپرس دارید از افزونه های پیامکی استفاده کنید

مستندات وب سرویس ارسال پیامک

وب سرویس رایگان پیامک

عیب یابی آسان

ارسال SMS بین المللی

گارانتی رسیدن پیامک

مدیریت مشتریان شما

تنظیمات پیشرفته

اعتبار سنجی

کد ارسال پیامک

سرعت ارسال بالا

زمانبندی پیامک ها

حضور در Repository ها محبوب

تماس صوتی

ارسال Pull Request

ارسال پیامک دریافتی بهURL

امنیت و انعطاف پذیری

گسترش و مدیریت کاربران

عملکرد وب‌سرویس پیامک آبیدر اس ام اس

وب سرویس پیامک یا همان API پیامک در واقع یک درگاه ارسال و دریافت پیامک است که برنامه نویسان می توانند از آن در محصولات نرم افزاری به راحتی استفاده نمایند. دسترسی به وب سرویس ارسال SMS مورد نظر به دو شکل امکان پذیر است :

  • rest Api
  • soap

راه اندازی وب سرویس پیام کوتاه در کمتر از ۵ دقیقه امکان پذیر است کافیست به بخش راه اندازی وب سرویس اس ام اس مراجعه نمائید، همچنین کد ارسال SMS در زبان های برنامه نویسی PHP & C# & Java & Python & NodeJS درسامانه قسمت نرم آفزار  ها موجود است.

تعداد کاربر

1014

تعداد نماینده

21

ارسال روزانه

17581

ما در آبیدر پنل اس ام اس  به شما کمک می کنیم کسب و کار آنلاین خودتان را سریع، ساده و ارزان بسازید و آن را توسعه دهید. برنامه نویسان سامانه تلاش می کنند یک تجربه حرفه ای از کیفیت و خدمات پشتیبانی تبدیل شود. مدرن ترین متدها نزدیک به 60 ماژول هم اکنون در دسترس شماست کافیست انتخاب کنید.

تمامی حقوق برای آبیدر اس ام اس محفوظ است
enemad-logo