در حال بارگذاری

نمایندگی پنل آبیدر اس ام اس

پنل نمایندگی پیامک این قابلیت را در اختیار متقاضیان این سامانه قرار می‌دهدکه از پنل اس ام اس به صورت اختصاصی بانام تجاری و یک دامنه اختصاصی استفاده نموده و اقدام به درآمدزایی نمایند (مثال: www.YourName.com). در این شرایط هیچ نامی از شرکت مادر (آبیدر اس ام اس) برده نشده و نماینده سامانه پیامک می‌تواند به راحتی با نام تجاری خود فعالیت داشته باشد. علاوه بر این، نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی پنل اس ام اس قرار دهند.

فروش پنل پیامک

موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و دیگر کسب و کارها همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 2.4 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 50 تومان در ماه، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 250 هزار تومان خواهد رسید.

پیامک‌ های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 3500 پیامک ارسال کنند و هر پیامک 5 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق 525 هزار تومان خواهد بود.

فروش سامانه نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانه نمایندگی، بروی پیامک‌ های ارسالی نماینده خود نیز سود خواهید داشت

تعرفه پیامک ارزان‌تر

نمایندگان می‌توانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص می‌توانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر فرمایند .
نمایندگان می‌توانند به تعداد نامحدود کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند .

درگاه الکترونیک بانکی اختصاصی

نمایندگان می‌توانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می‌شوند .

نمایندگان می‌توانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند .

ساخت پنل با تعرفه دلخواه

نماینده آبیدر اس ام اس  این قابلیت را دارند که با توجه به تعرفه ارسال پیامک و تعرفه شماره اختصاصی نماینده ، جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک و شماره اختصاصی کسب درآمد داشته باشند. 

بانک های شماره اختصاصی

نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شمارگان خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.

ایجاد همکار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

شخصی سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

شروع یک کسب و کار موفق منتظرتون هستیم

نمونه درآمدی نماینده

در زیر ما نمونه درآمد نمایندگی را با در نظر گرفتن حداقل ترین فعالییت یک ماهه بررسی کرده ایم، گزارش زیر با در نظر گرفتن حداقل فعالییت یک نماینده در نظر گرفته شده و همانند نمایندگان برتر ما امکان فعالییت چندین برابر به سادگی و با فعالییت بیشتر امکان پذیر است.

سوالات متداول نمایندگی آبیدر اس ام اس

با تهیه پنل آبیدر اس ام اس می‌توانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و دامنه اختصاصی دلخواه خود  استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید، در این شرایط هیچ نامی از ما برده نشده و نماینده می‌تواند به راحتی با نام برند دلخواه خود فعالیت نمایند.

این سامانه کاملا تحت وب بوده و برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت و مرورگر به‌روز دارید.

بله. با معرفی یک دامنه یا ساب دامین دلخواه می‌توانید از سامانه به صورت اختصاصی استفاده نمایید.

بعد از دریافت درگاه بانکی کلید تبادل را در بخش مدیریت حساب های سامانه وارد کنید تا پرداخت های کاربران مستقیم به حساب شما واریز شوند.

در سامانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما به تعداد نامحدود می‌توانید پنل کاربری ایجاد و به فروش برسانید.

هیچ هزینه ای بابت کمیسیون از فروش پنل پرداخت نکرده و 100% مبلغ فروش پنل متعلق به شماست و تمامی پرداخت کاربرانتان مستقیم به حساب شما واریز می‌شوند.

کاربران گرامی می‌توانند نمایندگی سامانه آبیدر اس ام اس را به صورت اقساط تهیه نمایند، بدین صورت که در ابتدا 50% مبلغ پنل و مابقی را یک ماه پس از شروع قرارداد و آغاز فعالیت پرداخت نمایند.

مقالات

آبیدر اس ام اس یکی از کاملترین سامانه پیامکی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن همراه را فراهم کرده است.