در حال بارگذاری

مهمترین کاربرد پنل اس ام اس ارسال سریع پیامک خدماتی و تبلیغاتی است، شما با خرید یکی از پنل های موجود در سایت قادر هستید و به محض خرید سامانه پیامکی ارسال پیامک را شروع کنید و از طریق سامانه پیامکی آبیدر اس ام اس پیامک انبوه ارسال نمایید.

در ارسال سریع پیامک بسیار سریع انجام می‌شود، زیرا شما با استفاده از خطوط اپراتور پیامک را به صورت انبوه و گروهی ارسال می کنید  و پیامک به صورت لحظه ای و فوری به دست مخاطب می رسد.

ارسال پیامک در خیلی از موارد ضروری است که بسیار سریع و فوری ارسال شود، مثلا زمانی که صحبت ارسال سریع پیامک کد فعال سازی می شود همه ما دوست داریم که پیامک سریع و کمتر از 20 ثانیه به دست مخاطبین برسد؛ خوشبختانه آبیدر اس ام اس به دلیل زیر ساخت مناسب این توانایی را دارد که پیامک را بسیار سریع و با سرعت بالا ارسال کند.

خیلی از موارد پیامک های اطلاع رسانی نیاز است تا فوری و سریع ارسال شوند که شما با فعال سازی پنل اس ام اس قادر هستید تا پیامک را یک باره از طریق اینترنت ارسال نمایید و پیامک خیلی سریع به دست مخاطبین شما برسد

شما می توانید از این قسمت برای ارسال های تکی و گروهی زیر 400 شماره استفاده کنید.
  • شماره فرستنده : شماره ای است که شما قصد ارسال پیام به وسیله آن را دارید و بعد از ارسال پیام، این شماره به عنوان شماره فرستنده روی گوشی مخاطبینتان نمایش داده می شود.
  • متن پیامک : متنی است که قصد ارسال آن را دارید . در زیر قسمتی که متن پیام را وارد می کنید، فارسی یا لاتین بودن پیام، تعداد صفحات، هم چنین تعداد حروفی که نوشته شده و تعداد حروف مجاز برای یک صفحه، نمایش داده می شود. (توجه داشته باشید که در ارسال پیام تعداد صفحات در تعرفه پیامک شما ضرب می شود.)
  • متن پیش فرض : متن های از پیش آماده که قبلا ذخیره نموده اید میتوانید از این قسمت فراخوانی نماید.
  • لیست گیرندگان: از این قسمت میتوانید گیرندگان را اضافه کنید ، در این قسمت محدودیت وجود دارد و تا 400 شماره میتوانید اضافه کنید.
  • محاسبه هزینه: از این قسمت می توانید اطلاعات کلی این ارسال اعم از هزینه نوع متن و… را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

آبیدر اس ام اس یکی از کاملترین سامانه پیامکی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن همراه را فراهم کرده است.

قوانين استفاده از سامانه
ادامه مطلب